Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Приватна садиба "Мрія"


Адреса:

вул.Хоткевича, 8 а,

м.Яремче,

Івано-Франківська обл.,

тел.:(03434) 2-21-68, (067) 902-17-18.


Опис:

Приватна садиба "Мрія" запрошує гостей та мешканців міста Яремче приємно провести час в комфортабельних номерах. Тут на ВАС очікують одинадцять номерів сімейного типу. Садиба побудована з екологічно чистого дерев’яного зрубу, має власну парковку, вихід до річки з пляжем. Тут на ВАС очікує смачна українська домашня кухня, джерельна вода (оплата за харчування проводиться за домовленістю).
На першому поверсі "Мрії" розташовані три номера напівлюкси, всі зручності знаходяться в номері, зокрема це душова кабіна, сан вузол, телевізор із супутниковим телебаченням. 
На другому поверсі розташовані два номера люкс. Номер складається з двох комфортабельних спалень, коридору, ванної кімнати та балкону з прекрасним видом на мальовничу гірську річку Прут, гори. 
На третьому поверві розташовані чотири двомісні номера економ. Особливістю є те, що одна душова кімната використовується на два номера.  

    Також тут ви можете приємно провести час в залі з каміном, який використовується як зал для обідів, святкових подій, конференцій.

В "Мрії" є фінська сауна і російська баня з басейном, наповненим джерельною водою. Також тут ви зможете замовити масаж, який проводиться професійним лікарем вертебрологом.

    Біля мальовничої річки знаходиться альтанка, загальною площею 50 метрів квадратних, де ВИ зможете приємно провести час за обідом чи вечерею, чи просто потанцювати.

 

 


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.027sec