Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Вілла "Ясна"

Адреса:

вул.Шевченка, 693,

с. Татарів, Яремчанська м/р,

Івано-Франківська обл.,

тел.:(03434) 3-52-42, (03422) 4-41-69


Опис:

Затишна тепла хатинка чекає на Вас у міжгір'ї українських Карпат Івано-Франківського регіону у селі Татарів поблизу курортного містечка Яремне.
Будинок розташований неподалік від дороги на висоті 750м над рівнем моря на березі річки Прут, її швидкоплинні води та букові і хвойні ліси навколишніх гір сприяють утворенню унікального мікроклімату, надзвичайно чистого, іонізованого, насиченого ефірними сполуками повітря. Будинок має власну систему водопостачання із джерел, вода яких за своїм хімічним складом не поступається альпійській талій.У холодну пору року вас зігріє камін, гарячий душ та тепла ковдра.
До ваших послуг два окремих двоповерхових приміщення у кожному: санвузол, кухня, облад нана електроплиткою та холодильником, просторий балкон. За бажанням, приготування їжі можна замовити через адміністратора.
Супутникове телебачення забезпечує якісну трансляцію понад 20 програм. Спальні розраховані на трьох чоловік, у вітальнях є зручні розкладні дивани.
Один з найкращих туристичних центрів Яремне розташований на відстані 14 км від будинку. Найближчі гірськолижні траси - у с. Яблуниця (б км), Поляниця (18 км) та Ворохта (5 км). На добре відомій завзятим гірськолижникам горі Драгобрат (20 км) сніг тримається переважно до квітня, а деколи й травня.
Найближча сауна знаходиться поруч - у санаторії «Кремінці», де також можна відвідати діагностичний та процедурний кабінети.
У теплу пору можна відвідати прекрасні місця для купання неподалік від будинку на річці Прут.
Влітку та восени грибники мають можливість зробити запаси смачних еко логічно чистих грибів та лісових ягід.Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 2.086sec