Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Готель "Водоспад"


Адреса:

вул. Свободи, 363а,

м. Яремче,

Івано-Франківська обл.,

тел.: (03434) 449 01 або 449 00

тел./факс: (03434) 214 51

e-mail: vodospad@hv.com.ua

www.hotelvodospad.com.ua  


Опис:

    Готельний комплекс розташований на березі ріки Прут, на висоті 585 м над рівнем моря. Готель «Водоспад»  має державний сертифікат відповідності якості обслуговування три зірки, а ресторан «Ватаг» готелю сертифікований по першому класу, що дає впевненість гостям в незмінно першокласному обслуговуванні і безпеці. До послуг туристів пропонуються одно-, дво- та трикімнатні просторі номери європейського класу з усіма зручностями: телебачення, міні-бар, телефон, Інтернет, фен, сейф та в залежності від типу – диван,  м’який куточок, ванна чи душ.
 
    Даний готель брав участь у проекті "Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами". Робочою групою було проаналізовано рівень доступності об'єкту для маломобільних груп туристів.
 
Коротка характеристика готелю з точки зору можливості відвідування його людьми з особливими потребами:
 
    Поблизу готелю розташовується стоянка. До входу в готель споруджено пандус; вхід в готель – достатньо широкий, просторі коридори. Щоб потрапити з коридору до рецепції слід подолати 3 невисокі сходинки (пристосувань для осіб з особливими потребами немає, проте в готелі є камери і постійно чергує охоронець, який зможе допомогти).
     На першому поверсі є номер повністю пристосований для осіб з особливими потребами (просторий номер, велика ванна кімната, яка обладнана спеціальними поручнями ).
    Інші номери теж можуть використовуватись маломобільними групами туристів (порогів немає, ширина дверей є достатньою для проїзду осіб на візку, просторі номер та ванна кімната )В готелі є ліфт, що робить доступними номери на інших поверхах, а також конференц-зал, басейн, сауну, більярдну. Доступним є і ресторан готелю.Рівень доступності даного готелю є надзвичайно високим.  


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.035sec