Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Пансіонат "Полярис"


Адреса:

вул. Вітовського, 22,

м. Яремче,

Івано-Франківська обл.,

тел./факс:(03434) 2-27-28, моб.: (050) 433-81-96,

e-mail: poliarys@ukr.net

web-page: www.poliarys.com


Опис:

    Триповерхова будівля на 16 номерів: 4 номери категорії «люкс», 7 номерів категорії «півлюкс» та 5 дво- і тримісних номерів. Кожен номер виконаний в єдиній кольоровій гамі, облаштований стильними меблями, сучасною сантехнікою, телевізором, холодильником. Також є можливість відвідати відкритий басейн з підігрівом, сауну, більярдну.
    До послуг корпоративних клієнтів в пансіонаті є конференц-зал на 25 місць, облаштований мультимедіапроектором, графопроектором, є комп’ютер, принтер, доступ до мережі Інтернет.
 
    Даний пансіонат брав участь у проекті "Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами" Робочою групою було проаналізовано рівень доступності об'єкту для осіб з особливими потребами.
 
Коротка характеристика об'єкту  з точки зору можливості відвідування його людьми з особливими потребами:
 
    Поблизу пансіонату є стоянка для авто; щоб дістатись до входу в пансіонат, слід спуститись з невеличкого пагорба (доріжка викладена плиткою, як і вся прилегла територія). Щоб дістатись до входу, слід подолати ще східці, на яких встановлений пандус, проте він є надто стрімким, відсутні поручні. До центрального входу ведуть 4 сходинки. Є альтернативний вхід, де встановлений пандус (у вигляді паралельних металічних рейок, ширина яких підходить не для всіх типів візків).
    Хол пансіонату є просторим. На першому поверсі розташовуються 2 номери, які можуть використовуватись особами з особливими потребами (ширина дверей в номер та в туалет є достатніми для проїзду осіб на візку, ванні кімнати – достатньо просторі, порогів немає ні перед входом в номер, ні перед ванною кімнатою).
    Доступним  для маломобільних груп туристів є і кафе пансіонату (достатньо просторий зал, відсутні пороги).
 Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.025sec