Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Готель "Маливо"


Адреса:

вул. 16 липня, 36,

смт. Делятин, Надвірнянський р-н,

Івано-Франківська обл.

тел.:(03475) 4-42-06, (0342) 50-19-91

email:hotelmalivo@gmail.com


Опис:

Для клієнтів готелю представлені п’ять видів номерів, зокрема: 16 двомісних номерів, 4 трьохмісні номера, 2 чотирьохмісні номера (в кожному номері - холодильник, телевізор, телефон та шафа для одягу); 3 люкси двохмісні, 2 люкси чотирьохмісні.

В готелі діє ресторан, у внутрішньому дворі - літня альтанка; до послуг - більярдний стіл, сауна з басейном.

Діє природничий музей, присвячений флорі та фауні Карпат.

Є конференц-зал для проведення з’їздів чи засідань, святкових та урочистих заходів.

 

Готель увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

 

При центральному вході – високі сходи, є альтернативний вхід (необхідні позначки та вказівники). Дорога до входу – асфальтована, без бордюрів чи інших перешкод. Перед входом – 1 сходинка (7 см), висота порогу перед дверима становить 4,5 см. Ширина дверей є достатньою для проїзду людини на візку. Після входу – сходинка висотою 19,5 см (потрібний переносний щит-пандус). Коридор – просторий.

На першому поверсі - 7 номерів. Вхід в кожен з них – достатньої ширини, порогів немає, що не створює труднощів при заїзді з коридору в номер. Номери - достатньо просторі. Ширина дверей в туалет в номерах становить 60 см, що є надто малою для проїзду людини на візку. Доступним для людей з особливими потребами є лише туалет в барі (достатньої ширини прохід).

Біля входу в готель є камери спостереження, в майбутньому планується встановити кнопку виклику. Розглядається можливість заміни дверей до туалету в деяких номерах на першому поверсі на більш широкі для покращення умов доступності.

В готелі є можливість скористатись сауною (людям, які пересуваються на візку, без сторонньої допомоги не обійтись) та більярдом (зал просторий).

Для вільного доступу в бар необхідний дерев’яний переносний пандус.

Надається послуга доставки їжі в номер.


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.027sec