Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

База відпочинку "Байка"


Адреса:

вул.Над Гуком, 150,

м. Косів,

Івано-Франківська обл.,

тел.:(03478) 2-36-58, 2-36-33, 2-37-22,

факс:(03478) 2-37-11

e-mail : info.bayka@gmail.com
www.bayka.kosiv.info


Опис:

Знаходиться серед гір, біля річки та смерекового цілющого лісу. На базі створено всі умови для індивідуального, сімейного та колективного відпочинку. В основному корпусі – 16 номерів; 4 номери у дерев'яному котеджі, у сімейному дерев'яному котеджі є дві спальні та кімната з каміном. У кожному номері сучасні меблі, телевізор, холодильник, телефон, санвузол.

На території є дерев'яні альтанки, лікувально-оздоровчий комплекс з сауною і басейном, тенісний корт, більярд, ставок для любителів риболовлі.

До послуг: конференц-зал, сучасне технічне забезпечення, Інтернет зв'язок. Надаються можливості для проведення вечірок, відзначення родинних, професійних та корпоративних свят; проводяться фольклорні концерти та знайомства з гуцульськими звичаями і обрядами різних релігійних свят.

Організовуються автомобільні, кінні та пішохідні прогулянки по гуцульських Карпатах, взимку – катання на гірських лижах та санках (неподалік від бази знаходиться гірськолижна траса з канатно-бугельним підйомником).

 

Заклад увійшов до переліку об'єктів, перевірених на рівень доступності для людей з особливими потребами.

 

Коротка характеристика з точки зору можливості відвідування людьми з особливими потребами:

Територія бази відпочинку горбиста, тому непристосована для відвідування особами з обмеженими можливостями. До корпусів бази відпочинку ведуть сходи.


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.026sec