Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5

Туристично-мистецький комплекс «Маєток Святого Миколая»


Адреса:

с. Пістинь, Косівський р-н
Івано-Франківська обл., 78633
тел: +380(3478)2-85-50

e-mail: st.nicholas.estate@gmail.com

www.mykolaj.if.ua

Пошта Святого Миколая:

НПП «Гуцульщина»

вул. Дружби, 84

м. Косів, Івано-Франківська обл., 78600

 


Опис:

 
Єдиний в Україні комплекс, де живе Святий Миколай, прототипом якого є християнський святий Миколай-Чудотворець.
 

Створення Маєтку Святого Миколая на території Національного природного парку «Гуцульщина» у мальовничому куточку в Покутсько-Буковинських гір має історичну передумову, що бере свій початок ще в дохристиянську епоху та пов’язана з місцевими традиціями відзначення Дня Святого Миколая. У зимових святкуваннях незмінно присутній образ Святого Миколая - Чудотворця як ототожнення добра та гуманізму.

Проект нагадує такі відомі проекти, як “Рованіємі – батьківщина Санта-Клауса” в Фінляндії і “Великий Устюг – батьківщина Діда Мороза” в Росії.

Щороку 19 грудня тисячі гостей приїжджають до Маєтку, щоб взяти участь у святі «Ой, хто, хто, Миколая любить…». Започатковано проведення фестивалю новорічно-різдвяної іграшки.

Впродовж усього року Святий Миколай отримує листи від дітвори та відповідає на них. Це маєток казки, добра, духовних, культурних та національних цінностей.

В маєтку облаштовано світлицю Святого Миколая, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Багату колекцію має музей природи маєтку.
 
 


Додаткові фото


Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/ifportal/www/www.rtic.if.ua/modules/system.php on line 5e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.024sec