Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Сьогодні в Івано-Франківську відкриється мистецький фестиваль «Карпатський простір»

10:56

У рамках проведення на Прикарпатті Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» 6 травня в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відбудеться показ низки фотовиставок країн-учасниць заходу.
.

Зокрема, представники Республіки Польща презентуватимуть роботи під назвою «Польща. Архітектура». Гості зі Словаччини представлять твори у фотовиставці «Від театрів до Дунаю», австрійці - «Віденський модерн «Порушена тиша перед бурею», грузини – «Вітаємо, Грузія!», повідомляє РТІЦ із посиланням на Фіртку.

.

Художні доробки презентуватимуть також угорці виставкою робіт «Угорщина очима українських художників» та молдавани. Національне вбрання, елементи сільського побуту та мистецтва представлять жителям та гостям Івано-Франківщини представники Румунії.

.

Окрім того, українська майстриня Лариса Пуханова проводитиме майстер-клас «Український скоропис».

.

Цього ж дня у Музеї мистецтв Прикарпаття відбудеться відкриття виставок «Народжені Карпатами» та «Мої Карпати».

.

7 травня країни-учасниці фестивалю матимуть змогу презентувати власний туристичний потенціал та взяти участь у засіданні «круглого столу» на тему «Європа Карпат. Український аспект».

.

Разом з тим, у відпочинковому комплексі «Люм’єр» відбудуться презентації національної кухні України, Румунії, Угорщини, Молдавії.

.

Під час проведення фестивалю буде організовано показ документальних та художніх фільмів. Зокрема, глядачі зможуть переглянути український фільм «Зима у вогні: Боротьба України за свободу», чеський – «Пута», грузинський – «Моіра» та польський – «Валенса. Людина з надії».

.

Додамо, що офіційне відкриття «Карпатського простору» відбудеться 6 травня о 16 годині.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec