.
Давній Галич завжди дотримувався, відроджував та зберігав українські народні традиції. І вже традиційними у час Великодня стали мистецькі етнографічні свята в Музеї етнографії, які дозволяють відчути справжню атмосферу давніх народних звичаїв. Не є виключенням і 2016 рік.
.
8 травня Музей відкриє свою браму для учасників V-го етнографічного фестивалю «Галицька брама», в рамках якого проводитимуться «Галицькі великодні фестини».
.
Це своєрідний мистецький проект, у рамках якого майстри народної творчості та юні аматори матимуть можливість представити свої унікальні роботи, провести майстер-класи з розпису писанок.
.
Крім того гості матимуть змогу разом з учасниками дійства піти «Кривого танцю», заспівати гаївок, помилуватись парадом вишиванок та виставкою рушників з навколишніх сіл району та гостей, відвідати ярмарок декоративно ужиткового мистецтва, скуштувати смачних страв приготованих на відкритому вогні тощо.
.
Програма свята
.
12.00 год. – Початок роботи об’єктів торгівлі, виставки сувенірної продукції, майстер-класи з виготовлення сувенірів, частування медами, узваром та настоями з цілющих трав, приготування страв на відкритому вогні, огляд виставок, експозиції скансену та знайомство з майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.
.
12.30 год. – Відкриття свята. Великодні забави – концертна програма за участю гостей фестивалю та фольклорних колективів району.
.
Організатори свята: Національний заповідник «Давній Галич», відділ культури Галицької райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації.
..
Головні партнери: Галицька райдержадміністрація, Галицька районна рада.