Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:30
Музей етнографії Національного заповідника «Давній Галич», в рамках V-го етнографічного фестивалю «Галицька брама» запрошує 8 травня о 12.00 год. галичан та гостей міста на «Галицькі великодні фестини».
.

Давній Галич завжди дотримувався, відроджував та зберігав українські народні традиції. І вже традиційними у час Великодня стали мистецькі етнографічні свята в Музеї етнографії, які дозволяють відчути справжню атмосферу давніх народних звичаїв. Не є виключенням і 2016 рік.

.

8 травня Музей відкриє свою браму для учасників V-го етнографічного фестивалю «Галицька брама», в рамках якого проводитимуться «Галицькі великодні фестини».

.

Це своєрідний мистецький проект, у рамках якого майстри народної творчості та юні аматори матимуть можливість представити свої унікальні роботи, провести майстер-класи з розпису писанок.

.

Крім того гості матимуть змогу разом з учасниками дійства піти «Кривого танцю», заспівати гаївок, помилуватись парадом вишиванок та виставкою рушників з навколишніх сіл району та гостей, відвідати ярмарок декоративно ужиткового мистецтва, скуштувати смачних страв приготованих на відкритому вогні тощо.

.

Програма свята

.

12.00 год. – Початок роботи об’єктів торгівлі, виставки сувенірної продукції, майстер-класи з виготовлення сувенірів, частування медами, узваром та настоями з цілющих трав, приготування страв на відкритому вогні, огляд виставок, експозиції скансену та знайомство з майстрами декоративно-ужиткового мистецтва.

.

12.30 год. – Відкриття свята. Великодні забави – концертна програма за участю гостей фестивалю та фольклорних колективів району.

.

Організатори свята: Національний заповідник «Давній Галич», відділ культури Галицької райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації.

..

Головні партнери: Галицька райдержадміністрація, Галицька районна рада.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec