Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

В Івано-Франківську пройде перший Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону (програма)

20:32

6-8 травня в м. Івано-Франківську відбудеться перший Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону "Карпатський ПРОСТІР" ("Carpathian SPACE"), заснований Національною оперетою України за сприяння Міністерства культури України та підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської міської ради.

.

Метою цього мистецького проекту є об'єднання країн Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво. За задумом організаторів, "Карпатський ПРОСТІР" як масштабна культурна подія міжнародного значення має стати потужним інструментом культурної дипломатії, майданчиком для щорічних зустрічей митців, бізнесменів, дипломатів, політиків країн Карпатського регіону. Завдяки фестивалю країни-учасниці зможуть презентувати свою культуру, фольклор та сучасні мистецькі надбання.


Учасниками цьогорічного Фестивалю стануть митці та творчі колективи з 8 країн: України, Австрії, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Чехії та Молдови. Почесними гостями запрошені представники з Естонії та з країн об'єднання ГУАМ – Азербайджану та Грузії.


Впродовж 3 днів планується представити 7 різноманітних локацій, кожна з яких демонструватиме окремий вид творчості: фольклор, класична музика, театральне мистецтво, народний промисел, кулінарне мистецтво, фотовиставка та місце обміну досвідом між митцями та підприємцями.
Перший день"Карпатського ПРОСТОРУ", 6 травня, стане днем українського мистецтва.
.
В Івано-Франківському краєзнавчому музеї та Музеї мистецтв Прикарпаття для Гостей фестивалю діятиме локація Art SPACE, де відбудуться виставки "Народжені Карпатами" (графічний дизайн), "Мої Карпати" (живопис), майстер-клас з українського скоропису, воркшопи.


На базі Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені М.Підгірянки буде створена локація Theater SPACE, де плануються покази вистав Польського театру та театру з Азербайджану.


Музична локація Multi-genre music SPACE розміщуватиметься на Вічевому майдані міста. Очікуються концерти рок-гуртів "KozakSystem", "ТІК", виступи фольк- та етноколективів .


Діятиме локація кінопростір Cinema SPASE , для гостей фестивалю демонсруватимуться твори українських, чеських та грузинських кіномитців.


Локація класичної музики Classical music SPACE буде розташована в Івано-Франківській обласній філармонії. Серед учасників гурт "Волоші" (Польща), солісти Національного театру оперети у супроводі камерного оркестру "Франческа" (Угорщина), а також сестри Тельнюк у супроводі симфонічного оркестру.


Також працюватиме локація Craft SPACE та локація кулінарного мистецтва Cuisines SPACE, на якій відбудеться презентація національної кухні країн Карпатського регіону.


Прес-служба Міністерства культури України

.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec