Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:44
У рамках проекту «Івано-Франківська область – край для туризму», що фінансується ЄС, департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Івано-Франківській області та Регіональним туристично-інформаційним центром, оголошують конкурс на участь у «Літній школі» з питань розвитку туризму в Івано-Франківській області.
.
Програмою Школи передбачено проведення навчальних модулів провідними спеціалістами в галузі сільського зеленого туризму, права та сфери послуг, ознайомлення з успішними практиками, обмін досвідом та ідеями щодо розвитку туризму на Івано-Франківщині. Тематика семінарів: основні поняття в сфері сільського зеленого туризму, нормативно-правова база, оподаткування, облік; менеджмент і бізнес-планування; особливості маркетингу і просування туристичної території та туристичних продуктів; безпека і страхування; вимоги до якості туристичних послуг; технологія гостинності та етика туристичного бізнесу.
.
Примітки: участь у Школі безкоштовна і обов’язкова протягом усього періоду її проведення; організатори забезпечують учасників необхідними навчальними матеріалами, проживанням, харчуванням, транспортним обслуговуванням під час виїзних занять, сертифікатами про участь.
.

УМОВИ КОНКУРСУ
Конкурс на участь у Школі проводиться з метою відбору суб’єктів надання туристичних послуг, власників туристичних садиб Івано-Франківщини, керівників громадських організацій та лідерів громад, що здійснюють свою діяльність у сфері туризму, беруть активну участь в громадському житті сільських громад області, сприяють їх соціально-економічному розвитку, пропонують практичні та реалістичні механізми вирішення проблем розвитку туризму в сільській місцевості. Пріоритет буде надаватися конкурсантам, діяльність яких пов’язана із розвитком туризму в сільській місцевості Прикарпаття.

.

Термін проведення Школи: з 16 до 22 травня 2016 року.

.
Місце проведення Школи: готель-ресторан «Сяйво Карпат», присілок Долина, село Красноїлля, Верховинський район, Івано-Франківська область, Україна.

.

До участі в конкурсі запрошуються: суб’єкти надання туристичних послуг, власники приватних туристичних садиб та неготельних закладів розміщення Івано-Франківщини, керівники сільських, районних громадських організацій, асоціацій, лідери сільських громад
Цільова територія, з якої запрошуються учасники: сільські, гірські райони області.

.

Критерії відбору учасників:

.
• досвід у розвитку туризму в сільській місцевості, бажання сприяти розвитку туризму в області;


• досвід у формуванні, реалізації та просуванні місцевих туристичних продуктів.

.
Оголошення конкурсу: 24 березня 2016 року.

Кінцевий термін подання заявок: 22 квітня 2016 року.

Оголошення результатів: 28 квітня 2016 року.
.
Подати заявку на участь у літній школі необхідно за цим посиланням

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec