Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:08

З метою формування позитивного сприйняття Івано-Франківська та покращення іміджу міста на всеукраїнському і міжнародному рівні, протягом 2016 року планують провести ряд фестивалів. Серед них будуть ті, які проводяться традиційно і ті, які будуть проведені вперше.

.

Про це 22 березня, під час наради у міськвиконкомі, повідомила директор департаменту культури виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Надія Загурська, повідомляє РТІЦ з посиланням на Стик.

.

- Міжнародний фестиваль хорової музики «Передзвін». Проводитиметься вже вшосте. Запланований на 23 квітня. Засновником фестивалю є виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради. Організатор – департамент культури.

.

- Фестиваль духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони». Проводиться, як правило, на третій день Великодніх свят. Метою фестивалю є збереження українських гаївок, великодніх та духовних пісень. В рамках фестивалю відбудеться нагородження учасників конкурсу «Великодній кошик»;

.

- 6-8 травня 2016 року вперше в м. Івано-Франківську відбудеться Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський ПРОСТІР» («Carpathian SPACE»). Місією фестивалю є об’єднання країн Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво.

.

- Фестиваль історичної літератури «Софія» - з 6 по 8 травня. Проводитиметься вперше. Метою фестивалю є патріотичне виховання суспільства, популяризація героїчного минулого України, популяризація моди на зацікавленість історією.

.

- Фестиваль дитячої творчості «Барви дитинства». Буде проводитися в рамках відзначення Дня захисту дітей (1 червня). Як правило, проходить цей фестиваль у міському парку.

.

- Всеукраїнський дитячий фестиваль – конкурс популярної музики «Карпатські соловейки». Проводитиметься в червні - вже сімнадцятий раз. Головними завданнями фестивалю є розвиток та популяризація дитячої творчості.

.

- з 8 по 12 червня 2016 року в Івано-Франківську проходитиме Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «PORTO FRANKO ГогольFEST». Проводитиметься вперше. В кожній з локацій фестивалю відбуватимуться театральні, літературні, музичні події, встановлюватимуться архітектурні інсталяції, будуть створені арт-мурали, в парку біля міського озера планують розгорнути еко-фестиваль, де демонтруватимуться винаходи з альтернативної енергетики, особлива увага буде приділена дитячому фестивалю. Загалом фестиваль проводитиметься на більше як десяти локаціях, серед яких Палац Потоцьких, драмтеатр, закинута друкарня, «Бастіон», внутрішній двір Національного медичного університету, на площах навколо Ратуші, біля облради, на міському озері та інших місцях центральної частини міста.

.

- Міжнародний етнографічно-фольклорний фестиваль «Родослав» проводитиметься вже не вперше. Він буде приурочений 25-й річниці незалежності України. Мета і завдання цього фестивалю - відродження та збереження традицій і обрядів, що побутували у гуцулів, бойків, лемків, покутян, опілян, буковинців, волинян, подолян, поліщуків, слобожанців, кубанських козаків, виявлення спільних джерел їх виникнення і розвитку, сприяння успішному втіленню в життя та популяризації народної творчості шляхом ознайомлення з творчими колективами, окремими виконавцями і майстрами декоративно- ужиткового мистецтва.

.

- Фестиваль «Все українське на новий лад». Буде проводитися вперше, приурочений до Дня незалежності України. Планується показ стилізованого українського одягу, різноманітні гастрономічні заходи.

.

- У вересні відбудеться молодіжний фестиваль «Едельвейс». Метою фестивалю є виявлення музично обдарованої молоді та сприяння розкриттю її творчої індивідуальності. Фестиваль проводиться серед інструментальних та вокально-інструментальних молодіжних гуртів у номінаціях: «поп-музика», «рок-музика»,«сучасна альтернативна музика».

.

- Фестиваль патріотичної пісні. Приурочений до Дня Покрови Пресвятої Богородиці (14 жовтня). Беруть участь в основному хори, які виконують пісні УПА, стрілецькі пісні, патріотичні пісні про Україну.

.

- Фестиваль мистецтв «Мелодії парку». Проводитиметься втретє. Місце проведення – Івано-Франківський міський парк імені Т.Г. Шевченка.

.

Крім того, заступник начальника управління інтеграційного та економічного розвитку Володимир Устинський анонсував проведення «Велокодньої ярмарки» та традиційного «Свята ковалів». 20 серпня планується традиційний «Довбушфест». Восени заплановано проведення «Свята хліба», «Свята вина і винограду», «Мармулядового фестивалю».

.

Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко анонсував проведення ще двох фестивалів: 7 травня відбудеться фестиваль «Весільні візерунки», а 14 травня проведуть фестиваль християнської пісні «Вгору серця», який триватиме впродовж двох днів.

.

Також начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш анонсував проведення «Свята героїв». Відбудеться воно 22 травня.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec