Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:55

.

23 серпня У Галичі на Замковій горі стартує Фестиваль гармат «Сальви лицарській звитязі» .

.

Фестиваль розпочнеться ярмаркою, виставками та майстер-класами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Тут організатори хочуть дати можливість гостям побачити, як народжуються витвори справжньої народної творчості та спробувати власні сили у виготовленні мистецьких диковинок, що сприятиме підвищенню активності відвідувачів, які з пасивних спостерігачів перетворяться на безпосередніх учасників свята.

.

Поряд можна буде скуштувати справжньої медовухи або ж медового квасу, посмакувати стравами народної кухні, зрозуміти магічне дійство творення козацького кулішу з шкварками та інших страв на відкритому вогні.

.

Діти матимуть змогу розважитись на атракціонах та скуштувати смаколиків.

.

Звісно ж, святкове дійство продовжить мистецька шоу-програма «Сальви лицарській звитязі», яка включатиме в себе змагання клубів історичної реконструкції зі Львова, Івано-Франківська, Галича в лицарських поєдинках, козацькі розваги і бойовий гопак у виконанні «Школи козацького гарту» з Луцька, козацьких гуртів з Івано-Франківщини, Тернопілля та Львова. Глядачі матимуть змогу познайомитись з виставкою середньовічних гармат, взяти участь у майстер-класах та конкурсах із застосуванням середньовічної зброї, зробити фото на згадку в середньовічних обладунках.

.

Завершиться свято великим гала-концертом в амфітеатрі на Замковій горі, сальвами із гармат та фаєр-шоу.

.

Ці заходи відбуватимуться 23 серпня, а 21 серпня працівники Національного заповідника «Давній Галич» запрошують галичан та гостей міста а об 11.00 годині на відкриття пам’ятного знаку на згадку про річкове судноплавство на річці Дністер.

.

Того ж дня о 14.00 год. в Картинній галереї заповідника відбудеться презентація старожитностей галицького середньовіччя та творів живопису з фондів Івано-Франківського краєзнавчого музею і спільної виставки митців Заходу і Сходу України «У нас єдина доля – ім’я їй Україна».


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec