Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:35

.

4 липня в селі Раковець, що на Городенківщині відкрився порт для плотів, байдарок та катерів.

.

Перший на Дністрі річковий порт «Раковець» працюватиме з 1 квітня до 1 листопада, передає кореспондент Фіртки.

.

«Сьогодні ми відкрили порт для всіх, хто подорожує по Дністру, щоб вони мали комфортні умови. Кемпінг на березі безкоштовний, також можна орендувати намети. Тут відпочивальники зможуть зупинятися на ночівлю у кемпінгу, прийняти душ, зарядити телефон і похарчуватися. На пристані працює десять осіб», – розповів співзасновник порту Володимир Мазур.

.

За його словами, наразі такий порт у селі Раковець єдиний, проте планується відкриття ще кількох подібних в інших місцях на Дністрі. Організатор кажуть, це сприятиме розвитку туризму у районі.

.

Місце розташування наявного порту обрали не випадково, адже село Раковець є постійною стоянкою для унікального корабля «Юрій».

.

Ще до офіційного відкриття порту, у ньому вже пришвартувався перший пліт «Галина» на чолі з «капітаном» Володимиром Николайчуком, підприємцем зі Снятина, який вже десять років влаштовує плавання по Дністру. Цього разу Володимир разом з родичами і друзями із Києва та Жешува, на власноруч спорудженому плоті, розмірами 4 на10 метрів влаштував кількаденне плавання по Дністру. Новозбудований порт його приємно здивував.

.

«Рідний край вражає своєю неповторністю, цей каньйон, Дністер, ця природа, її первозданність. Сьогодні ми дізналися про новий кемпінг і зайшли в гості, подорожуючи черговий раз по Дністру», - розповів Володимир Николайчук.

.

За задумом організаторів, капітана першого плота, який пришвартується у порту, очікував подарунок. Володимиру Николайчуку вручили бочечку пива.

.

На офіційне відкриття порту прийшли мешканці Раковця, виступили місцеві музиканти та співочий колектив «Коралі». Перерізали червону стрічку представники сільського, районного та обласного керівництва. Місцевий священик поблагословив та освятив порт.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec