Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:41
news-image: В Івано-Франківську пройде День вуличної музики
В третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів зберуться разом у центрах своїх міст, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!
.

День Вуличної Музики – це грандіозне міжнародне свято, яке одночасно відбувається в різних містах Європи. Родзинкою свята є неповторна місцева програма. В Івано-Франківську музичне дійство проходитиме 16 травня, інформує коресподент Бліц-Інфо.

.

Участь у Днях вуличної музики може взяти кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і грати для друзів та перехожих, хто небайдужий до музичних експериментів, для кого музика – це набагато більше, ніж просто фоновий саунд у програвачі. Аматори та віртуози, академіки та самоучки, початківці та зірки. Всі вони можуть виступити на вулицях Івано-Франківська. Як інформують організатори на офіційній сторінці у соцмережі, для цього потрібно зареєструватись на сайті.

.

Також до участі запрошуються артисти цирку, актори театру, власники закладів формату street food, місцеві кулінари та кондитери, майстри handmade, тощо.

.

Окрім того, організатори шукають волонтерів, партнерів та меценатів.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.109sec