Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

17:33

22 квітня 2015 року в місті Галичі на базі Національного заповідника «Давній Галич» відбулось чергове виїзне засідання робочої групи з розробки проекту регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки в рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

.

З вітальним словом до учасників звернувся перший заступник голови Галицької райдержадміністрації Олег Прунько. В обговоренні взяли учать представники туристичної сфери Галицького, Рогатинського, Тисменицького районів, міста Бурштина. Зокрема, Галицький національний природний парк, Національний заповідник «Давній Галич», НГО «Паланка Рогатин ПЛАСТу-НСОУ», «Садиба мрій» (м. Рогатин), Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, Регіональний туристично-інформаційний центр.

.

Директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Наталія Гасюк презентувала проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки та інші заходи проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».Наголос зроблено на конкретизації пропозицій райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та передбаченні співфінансування заходів з розвитку туристичної галузіна місцевому рівні, що відповідає практиці реалізації більшості європейських проектів.

.

Завідувач Рогатинської філії Музею мистецтв Прикарпаття Тетяна Петрів звернула увагу присутніх на необхідності створення туристично-інформаційного центру вм. Рогатині, підняла питання підвищення якості надання екскурсійних послуг, запропонувала розробити туристичні маршрути Рогатинщиною, в тому числі спільних з сусідніми районами. Також обговорено питання встановлення інформаційних стендів біля основних туристичних об’єктів,облаштування оглядового майданчика на Костелі святого Миколая вм. Рогатині, доцільності виготовлення роздаткових презентаційних матеріалів в районах (містах) та обмін ними для розповсюдження вздовж туристичних маршрутів.

.

Представник НГО «Паланка Рогатин ПЛАСТу-НСОУ» Ярема Зварчук вніс пропозицію щодо військово-патріотичного виховання молоді в контексті зростання зацікавленості туристів місцями бойової слави, зокрема запропонував розробити туристичний маршрут «Криївки Шухевича», при можливості спільно з Львівською та Тернопільською областями.

.

Також в процесі обговорення піднімалися питання відсутності правового поля діяльності садиб сільського зеленого туризму, необхідності уніфікації зовнішньої реклами на туристичних об’єктах області.

.

Наступне виїзне засідання відбудеться 30 квітня 2015 року у м. Косові. Запрошуємо до співпраці.

.

Довідково:

.

Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

.

Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр. Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року. Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec