Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

21:22
Штетл Болехів, Львівська область (2014 рік)Громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” запрошує туристичних гідів, екскурсоводів, а також інших осіб, що працюють у сфері туризму, до участі в безкоштовній навчальній поїздці в рамках транскордонного проекту «Шляхами штетлів».
.
Поїздка відбудеться 24-26 квітня та включатиме вибрані містечка у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Рівненській областях, що до другої світової війни мали велику частку єврейського населення та мовою їдиш називалися “штетли”.
.

Подорож включатиме навчальні лекції та спілкування з експертами, а також безпосереднє відвідання пам’яток у історичних містечках Броди, Буськ, Кременець, Дубно, Острог, Чортків, Бучач, Підгайці та Болехів.

.

Організатори навчальної програми забезпечують автобусний переїзд групи за маршрутом поїздки, ночівлю в готелях (двомісні номери), харчування, оплату за відвідання музеїв та пам’яток, а також друковані інформаційні матеріали. Учасники за власний кошт доїжджають до місця початку за завершення поїздки – міста Львова. Детальну програму поїздки буде повідомлено додатково.

.

Охочих взяти участь в програмі просимо зголошуватись через заповнення електронної анкети-заявки (http://goo.gl/gk9jUD) не пізніше 10.04.2015.

.

Критерії відбору учасників:

  1. Задіяність в туристичному секторі, зокрема в ролі гіда чи екскурсовода
  2. Вчасне заповнення анкети-заявки
  3. Готовність брати участь в усій програмі і самостійно забезпечити проїзд до місця зборів (залізничний вокзал міста Львова, 24 квітня о 08:30)
  4. Черговість надходження заявок.

.

В разі питань просимо контактувати ММГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м.Яремче), www.csbi.org.ua, координатор проекту – Віктор Загреба, тел. 067 442 14 94, e-mail: viktor@zagreba.com

.

Проект “Шляхами штетлів: об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі” втілюється у 2013-2015 роках за фінансування Європейського Союзу в рамках Програми “Польща-Білорусь-Україна”. Партнери проекту: Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” (Люблін, Поольща), Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче, Україна), Рівненський центр маркетингових досліджень (Рівне, Україна), Гродненський державний університет ім. Янки Купали (Гродно, Білорусь), Новогрудський музей історії та етнографії (Новогрудок, Білорусь).

.

Центр соціальних та ділових ініціати м. Яремче


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec