Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Прикарпатті відзначали кращі музеї історії населених пунктів

15:13
На базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся семінар з питань охорони культурної спадщини.
.

На заході нагородили переможців огляду-конкурсу музеїв історії населених пунктів області. Нагадаємо, що список таких найкращих музейних закладів Прикарпаття було оголошено на проведеному нещодавно засіданні колегії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

.

Перше місце посів народний історико-краєзнавчий музей «Гуцульщина» (с. Яблуниця Верховинського району), друге місце розділили народний краєзнавчий музей с. Кутище Тлумацького району, а також музей історії школи та мікрорайону Опришівці м. Івано-Франківська, третє – історичний музей с. Заланів Рогатинського району, народний історико-краєзнавчий музей с. Цінева Рожнятівського району та народний музей історії м. Тисмениця.

.

На думку начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимира Федорака, огляд-конкурс музеїв історії населених пунктів області варто було б проводити постійно. Адже такий конкурс спонукає до вивчення історії рідного краю, сприяє розвитку музейної справи.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.114sec