Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:42
news-image
За ініціативою Національного заповідника «Давній Галич» та організаційної підтримки департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації у м. Галичі відбувся семінар-діалог«Туристичний продукт – туроператор – турист».

.

Мета заходу - стимулювання розвитку туризму Прикарпаття, популяризація туристичного продукту Галицького краю, налагодження тісної співпраці між суб’єктами туристичної діяльності.

.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися голови Галицької РДА та районної ради Ярослав Бартків та Петро Стрембіцький, директор Національного заповідника «Давній Галич» Володимир Костишин та директор Галицького національного природного парку Олег Гайдук.

.

Учасникам семінару презентовано основні напрямки діяльності Національного заповідника «Давній Галич» та Галицького національного природного парку, найцікавіші туристичні об’єкти району. Головний спеціаліст відділу туризму департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Мар’яна Ковальчук презентувала основні завдання проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму» та закликала учасників туристичної сфери брати активну участь у розробці проекту регіональної цільової програми розвитку туризму області на 2016-2020 роки, у свою чергу, робити акцент на розвитку внутрішнього туризму.

.

Основні напрямки розвитку туристичної сфери, створення ефективної системи діяльності для забезпечення потреб туристів обговорили представники туроператорів “Надія”, “Кей”, “Еней”, турагенцій “Мандрівочка” та “Абрикос”. Учасники обумовили можливість укладення двосторонніх угод в галузі туризму та механізми їх реалізації.

.

Під час екскурсії представники суб’єктів туристичної діяльності ознайомилися з основними об’єктами історико-культурної спадщини Давнього Галича та діяльністю Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП.

.

За результатами зустрічі було визначено пріоритетні питання розвитку туризму в районі, зокрема, незадовільний стан під’їзних доріг до основних туристичних об’єктів, відсутність достатньої кількості санітарних зон, готельних закладів і закладів харчування для задоволення першочергових потреб туристів. Представники туристичного бізнесу підтримали ідею проведення у Галицькому районі промоційного туру для туроператорів, турагенцій та засобів масової інформації області з метою ознайомлення із туристичним продуктом краю задля популяризації розвитку туризму в області.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec