Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:43
Вже вчетверте в Українських Карпатах на теренах гірськолижного курорту "Буковель" відбудеться фестиваль "До Василя на Василя".
.

На гостей та учасників фестивалю чекають безліч ігор, конкурсів та забав. Іменинник та організатор етнофестивалю – арт-директорр ТК "Буковель" Василь Волочій обіцяє влаштувати веселу гуцульську забаву з народними гуляннями, залицяннями, ворожіннями, заклинаннями, частуваннями, піснями та танцями під чарівні звуки скрипки та цимбали.

.

А ще пан Василь проведе майстер-клас із приготування українських суші за власними рецептами. Основу таких суші складатимуть не норі (морські водорості) і не китайський рис (бо то не наше), а домашні ру’мяні млинці та смачне картопляне пюре на молоці та маслі. А начинкою будуть сало та мариновані огірочки з часничком та кропом; оселедець із цибулькою; гуцульські ковбаски та бекон, а замість японського васабі український хрін.

.

На гостей фестивалю чекає також запальна українська диско-гопанка. У ТК "Буковель" і своє Party, і приємні несподіванки під час українського неповторного привітання іменинників – Василів, обіцяє прес-служба курорту.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec