Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13:34

http://ukrainaincognita.com/sites/default/files/KNPP2%27.JPG

Міжнародна туристична асоціація з розвитку сталого туризму "Зелені дестинації" визнала Карпатський національний природний парк однією з найпопулярніших дестинацій світу.

.

За визначенням Європейської Комісії від 2002 року, туристична дестинація – це територія, яка окремо ідентифікується і підтримується для туристів як місце відвідування, й у межах якої туристичний продукт координується одним чи декількома закладами чи організаціями.

.

Туристична асоціація "Зелені дестинації" – це платформа з обміну досвідом для осіб, які працюють в туристичній галузі та прагнуть зробити свої рекреаційні об'єкти більш привабливими у зручний та зрозумілий спосіб.

.

Асоціація відзначила найбільш популярні туристичні регіони світу. Головним критерієм в оцінюванні був сталий розвиток території, що була об'єктом дослідження. Крім того, до уваги бралися такі показники, як природа, навколишнє середовище, культура, соціальний добробут, зелена економіка та зелений туризм. Дослідження проводили 30 міжнародних експертів з розвитку сталого туризму.

.

Найбільше дестинацій вибрано в Європі – 50, Африці (включаючи частину Близького Сходу) – 10, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – 25 та континентах Північної та Південної Америки – 15.

.

Як відзначає міжнародна туристична асоціація, Карпатський національний природний парк це – "величні вершини, мальовничі полонини, гірські луки, кришталеві озера, чисті ріки, цілющі джерела, цінні археологічні пам'ятки, а також історія та архітектура".

.

За інформацією Карпатського національного природного парку


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec