Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Прикарпатські садиби пройдуть міжнародну сертифікацію

23:17

Завдяки спільному польсько-українському проекту "Трансфер ідеї зеленого туризму в Україні" на основі досвіду польських колег з Бєщад на Прикарпатті в ряді приватних садиб зеленого туризму будуть запроваджені міжнародні стандарти екологічного туризму.

.

Йдеться про систему сертифікації GoToCarpathia. А її впровадження, як обіцяють виконавці проекту, підвищить якість та професіоналізацію обслуговування туристів тими, хто працює в зеленому туризмі, інформує Курс з посилання на ОДТРК.

.

Проект стартував у червні. Голова Регіонального туристично-інформаційного центру та обласної Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Павло Горішевський розповів, що спеціальний міжнародний сертифікат можуть отримати не лише власники приватних садиб чи готелів:

.

"Для того, щоб відповідати системі GoToCarpathia, людина може займатися будь-якою діяльністю у сфері туризму. Тобто це може бути власник сільської садиби чи міні-готелю, які збудували свої заклади саме в автентичному, характерному для цієї території архітектурному стилі, які підтримують у нашому національному чи регіональному стилі інтер'єр, або ті, хто забезпечують туристів місцевою кухнею – гуцульською, бойківською. Також відзначеними цим сертифікатом можуть бути провідники на туристичних маршрутах і екскурсоводи, які проводять свої подорожі чи екскурсії з повагою до навколишнього середовища, тобто проводять еко-освіту серед населення", – зазначив Павло Горішевський.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.119sec