Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:10

Другий за величиною в світі круїзний оператор Royal Caribbean Int. вивчає можливість інвестування в реконструкцію вокзалу і причалів Ялтинського морського порту для організації круїзного бізнесу на Чорноморському узбережжі, пише КоммерсантЪ-Украина в статті Круїз прибув на реконструкцію.

У порту говорять, що з інвестором може бути укладений договір про спільну діяльність. Протягом найближчих десяти років круїзний бізнес на Чорному морі буде зростати на 10-15% щорічно. Але для цього необхідно привести до ладу інфраструктуру узбережжя, пояснюють аналітики.

Міністерство транспорту і зв'язку спільно з Ялтинським морським торговим портом підписали протокол про співпрацю з компанією Royal Caribbean Int. (RC), говориться у вчорашньому повідомленні міністерства. Інвестор має намір реконструювати будівлю морвокзалу і збільшити причальний фронт, що дасть можливість порту приймати до чотирьох круїзних суден одночасно. Планується також обладнати багатофункціональний причал і побудувати кілька готельних і ресторанних комплексів.

Територія Ялтинського морпорту включає пасажирський комплекс в центрі міста, вантажно-пасажирський комплекс в Масандрі і 17 портових пунктів уздовж Південного берега від Судака до Фороса протяжністю більше 58 морських миль. Пасажирський комплекс порту може приймати теплоходи довжиною до 240 м і осіданням 8,6 м при сприятливих метеоумовах.

Отримати коментар представників RC вчора не вдалося - прес-секретар на телефонні дзвінки не відповідав. Однак віце-президент RC з комерційного розвитку Джон Терчек наприкінці минулого тижня відвідав Україну - він брав участь у конференції Black Sea Cruise-2010 в Одесі. "Поки ми не можемо назвати форму майбутнього співробітництва з RC. Швидше за все, це буде договір про спільну діяльність. Ділянки для передачі в оренду компанії та інвестиції в проект поки не визначені", - розповіли в прес-службі Ялтинського морського торгового порту.

Наступна зустріч з представниками RC можлива не раніше листопада, додали в порту.

Royal Caribbean Int. - друга за величиною в світі круїзна компанія після Carnival, займає 24,8% світового ринку круїзних послуг. Була заснована в 1968 році в результаті злиття трьох норвезьких операторів. У парку RC - 38 лайнерів загальної пасажиромісткості понад 84 тис. осіб. Виручка в 2009 році склала $ 5,9 млрд, прибуток - $ 162,4 млн.

Кореспондент.нет


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec