Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

П'ять причин поїхати влітку на відпочинок у Карпати

11:11
Для більшості відпочивальників літо асоціюється із морем і пляжем. Однак чудовою альтернативою цьому є гори. Карпати, можливо, для більшості асоціюються із лижами і гарячим глінтвейном, проте радимо відвідати цей регіон України саме влітку. ТСН.Туризм зібрав п'ять причин приїхати в Карпати в літній період.
.

Дешеві ціни

.

Літо вважається у Карпатах "мертвим сезоном". Через це власники готелів і садиб спускають суттєво ціни і на проживання, і на харчування. За кілька сотень гривень відпочивальникам запропонують чудові умови в готелі, які взимку будуть коштувати в рази дорожче. Можна знайти хороші помешкання і по 50 грн за добу на двох осіб. Вартість оренди житла відрізняється за популярністю курорту, наближеність визначних пам'яток. Це ж стосується і харчування.

.

Гуцульська бринза

Їжа в Карпатах завжди смачна. Тут намагаються відновити старі рецепти і здивувати ними туристів. Обід в ресторані, наприклад, в районі Яремче або Буковелі на одного обійдеться від 30 грн. Ціни у супермаркетах залежать, як і житло, від популярності курорту і конкуренції на ринку.

.

Подихати свіжим повітрям і насолодитися природою

.

Свіже повітря у Карпатах влітку – це панацея для мешканців промислових міст. Спочатку незвично дихати і не відчувати запаху бензину, але згодом звикаєш. Унікальне повітря в горах знаходиться, на думку багатьох, в районі Татарова.

.

гори карпати

А чого вартує багата карпатська природа! Тут можна збитися, перераховуючи різновиди ялинок і сосен. Якщо піднятися підйомником, наприклад, на Буковелі, то прогуляйтеся гірськими стежками. Ви вийдете на красиві квітучі галявини. Десь поодаль почуєте звуки дзвіночків, з якими гуляють тутешні корови або вівці.

.

Річки також порадують своїми бурхливими потоками, каменистими берегами і рибою. Якщо вистачить сміливості скупатися в річці, запам'ятаєте на все життя цю прохолоду.

.

І не забувайте про тишу. Влітку в Карпатах дуже тихо.

.

Зібрати гриби і ягоди

.

Із червня в Карпатах починається сезон збирання ягід і грибів. У червні якраз дозріває полуниця, після якої наливаються кольором малина і суниці. Якщо літо дощове, то в лісах дуже багато грибів. Найцінніші – білі. Влітку вздовж дороги сидять продавчині із ягодами і грибами.

.

Велосипедні подорожі

.

Деякі можуть подумати, що у Карпатах влітку нічого робити. Але це не так. Для туристів відчинені двері всіх музеїв, вільні стежки до водоспадів, гір тощо.

.

У регіоні влітку ви побачите дуже багато велосипедистів, які подорожують горами у пошуках унікальних місць. Вони розбивають намети неподалік доріг, готують на вогні смачні страви. Велосипедні поїздки Карпатами дійсно чудові. У подорож не забудьте лише взяти фотоапарат, адже в горах, здається, можна фотографувати все: і побут селян, і зелені гори, і гірські річки, квіткові галявини і села з висоти.

.

Якщо ви не маєте власного велосипеда, не засмучуйтесь – тут ви без проблем знайдете місце прокату. Ціни різні і залежать, в тому числі, і від технічного стану і можливостей двоколісного. На кілька годин велосипед можна взяти в оренду за 30 грн або за 150 грн на цілий день.

.

Походи

.

Не хочете їздити на велосипеді, відправляйтесь в дорогу пішки. Піші прогулянки Карпатами залишать найкращі враження. Оберіть маршрут, продумайте час, візьміть із собою рюкзак і сміливо йдіть назустріч пригодам. Також не забудьте, як правильно зібрати рюкзак. Десять кілометрів між горами для багатьох здаються кількома кілометрами через свіже повітря.

.

ТСН


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.117sec