Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Прикарпатті запровадять новий екскурсійний маршрут із відвідинами президентської резиденції (фото)

15:08

У Івано-Франківській області започаткують новий екскурсійний маршрут «Карпатські скарбниці», який передбачає огляд туристами території президентської резиденції «Синьогора», що у селі Гута Богородчанського району.

.

Про це повідомив генеральний директор державно-оздоровчого виробничого комплексу «Синьогора» Владислав Ливинець.

.

«Ми отримали дозволи на проведення екскурсій, — зазначив Владислав Ливинець. — При цьому прагнули розширити інфраструктуру послуг туристичної сфери Прикарпаття, урізноманітнити дозвілля громадян, забезпечити відпочинок та оздоровлення туристів, надати інформацію про ті об’єкти, на яких перебувають і працюють вищі посадові особи».

.

Упродовж екскурсії, яка триватиме у середньому три години, туристи зможуть оглянути основні приміщення резиденції, помилуватися гірськими краєвидами, продегустувати трав’яні чаї, мед з пасіки, страви гуцульської кухні.

.

У подальшому президентська резиденція «Синьогора», як зауважив у розмові з журналістами начальник управління протокольного забезпечення Державного управління справами Сергій Бац, буде використовуватися для прийому високих іноземних гостей та не передаватиметься у приватну власність. Зараз на об’єкті працює 156 осіб. Матеріально-технічну базу резиденції повністю збережено, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА.

.

Як повідомляли ”Вікна”, новий президент житиме на Прикарпатті у національному природному парку, де муфлони і форель.

.

.

.

.

.

.

.

.

ВІКНА


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.114sec