Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:05
Першого червня Україна відзначатиме «Міжнародний день захисту дітей». У зв’язку з цим для маленьких містян влаштують свято з клоунами, майстер-класами та іншими розвагами.
.
«Ми плануємо влаштувати велике сімейне свято, - розповідає в розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» організатор заходу Валентина Печарська. – Проведемо різноманітні майстер-класи для діток, будуть аніматори і конкурси. Діти-підлітки будуть навчати всіх охочих танцювати хіп-хоп, сучасні та бальні танці.
.
Програма має бути дуже насиченою. Ми об'єднали багато небайдужих жителів міста, щоб влаштувати діткам масштабнее свято». Попри згадані розваги проходитиме хенд-мейд ярмарок. Як наголошує організатор, кожна майстриня виділить своїх товарів на суму 100 гривень.
.
Ці кошти, а також кошти, зібрані з майстер-класів, будуть перераховані для закупівлі дитячих ліжок для онкохворих малюків. Перша частина такого заходу пройшла минулої суботи в «Бастіоні» в рамках «Дня вуличної музики». Як зазначає Валентина Печарська, щоразу в таких акціях приймає участь близько 20 майстринь.
.
Обов'язковою умовою проведення таких заходів є збір коштів на благодійність. Місце проведення заходу: фортечна галерея «Бастіон», провулок Фортечний, 1 (0342) 75-08-71 http://bastion-if.com.ua

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.11sec