Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

19:53

З 8 до 11 травня в центрі Івано-Франківська пройдуть чотири святкові акції: Свято ковалів, Прикарпатський вернісаж, «Купуймо івано-франківське», «Смак Карпат». Їхні програми будуть насичені, але не голосні у зв'язку з трагічними подіями в Україні.

.

8 травня на площі Ринок та вулиці Вітовського відбудеться акція «Купуймо івано-франківське — даємо роботу іванофранківцям». У ній візьмуть участь понад 50 місцевих виробників,представників малого і середнього бізнесу.

.

9 травня об 11 год на площі Бастіон розпочнеться Свято ковалів. Запрошено учасників з Румунії, Польщі, Росії,Італії, але вони ще не визначились остаточно,чи приїдуть. Фестиваль проводиться завдяки проекту ЄС «Відновлення ковальського мистецтва як одного з найстарших елементів економічного зростання».

.

9 травня на майдані Шептицького та вулиці Низовій діятиме Прикарпатський вернісаж, у якому візьмуть участь більше 200 народних майстрів з різних областей України.

.

10-11 травня на площі Ринок триватиме фестиваль «Кулінарна спадщина. Смак українських Карпат», під час якого представлять старовинні рецепти місцевої кухні.

.

Всі музичні виступи у рамках цих фестивалів скасовані. Також не відбудеться анонсоване свято феєрверків «Грім Карпат».

.

Відзначення Дня міста зробили тихішим у зв'язку з трагічними подіями на Сході України.

http://galka.if.ua/


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.111sec