Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

23:44
9-11 травня площа Бастіону знову перетвориться на велику гамірну кузню. Вже традиційно у ці дні тут проходитиме щорічний міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Свято ковалів».

Ковалі з усього світу їдуть до Івано-Франківська на фестиваль ковальського мистецтва. Серед учасників є і старожили, і новачки, і представники з України, і закордонні гості.

Цьогорічний фестиваль буде насиченим майстер-класами. Своє ковальське вміння демонструватимуть найкращі майстри світу, зокрема, спеціаліст у дамаській сталі Юрій Саркісян та його учень Володимир Дємідов (м. Санкт-Петербург), Рамон Раншарт (Нідерланди) презентуватиме «Мистецтво емалей», Ігор Дорожко з Вітебська, розкриє секрети авторської трансформації традиційних художніх ковальських елементів.

Не поступатимуться перед іноземними майстрами і наші українські. Акцент буде зроблено на молодь. Вже традиційно пройде студентська виставка, де будуть представлені найкращі роботи юних ковалів усіх навчальних закладів України.

А ще мешканці міста та його гості стануть свідками ковальської праці, яка буде представлена у пленері, який стартував минулого року. Як і торік, майстри з металу куватимуть композиції на тему «Позитив», які у майбутньому стануть окрасою нашого міста.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «СВЯТО КОВАЛІВ - 2014»

9 травня, п’ятниця

9.00 - 17.00 – площа Бастіон.

● Реєстрація гостей та учасників

● Виставка студентських робіт «Ковальське сузір’я» - Музей мистецтв Прикарпаття, 9-30 травня 2014 року.

● Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для композиції «Єднання».
Майстерність демонструватимуть ковалі з Нідерландів, Польщі, Литви, Білорусі, Швеції, Росії, Франції, Італії, Ізраїлю, Естонії, Турції та з інших країн.

11.00 - Урочисте відкриття фкстивалю,

12.00 - Виступ народної капели «Гердани» ВПУ №21.
● Пленер «Позитив» - створення командами ковалів композицій на тему «Позитив» – удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм для подальшого встановлення в центральній частині міста.

13.00 - Майстер-клас Юрія Саркисяна (м.Санкт Петербург) «Авторський дамаськ»

15.00 - Майстер-клас Ігоря Дорожко (м.Вітебськ) «Авторська трансформація традиційних художніх ковальських елементів»

18.00 – Конференції-презентації ковалів

10 травня, субота

9.00 – 17.00 – площа Бастіон.

● Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для композиції «Єднання»

● Пленер «Позитив» - створення командами ковалів композицій на тему «Позитив» – удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо…

● Майстер-клас Рамона Раншарта (Нідерланди) «Мистецтво емалей»

11.00 - Духове горно та плавлення заліза – школа традиційного ковальства (Київ) та Богдан Попов (Закарпаття)

13.00 - Майстер-клас Володимира Дємідова (м.Санкт Петербург) «Дамаські візерунки»

18.00 - Вечірка «Ковальська дружба», вхід за запрошенями.

11 травня, неділя

10.00 – Відкриття 13 міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство» (галерея «Бастіон») Нагородження номінантів виставки та відзнака кращих робіт фестивалю. Завершення фестивалю.

Паралелі


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec