Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:10

7 січня 2013 року у гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться III фестиваль колядок та щедрівок «Буковельські різдвяні піснеспіви», метою якого є ознайомлення гостей курорту з духовно-культурним надбанням Гуцульщини, збереження духовної спадщини та християнської різдвяної традиції українського народу.

.

Свято в Карпатах розпочнеться урочистою ходою та святковою феєричною каруселлю учасників та гостей фестивалю.

.

Гори та витяги курорту заполонить різнобарв’я національних костюмів та дзвінкоголосся колядок і щедрівок кращих фольклорно-етнографічних колективів Прикарпаття.

.

Кульмінацією фестивалю стане встановлення Дідуха - українського оберегу, символу затишку та тепла, миру й злагоди в родині, достатку в нашому спільному домі – Україні.

.

Гостей фестивалю пригощатимуть смачною різдвяною кутею, приготовленою за давнім гуцульським рецептом.

.

До участі у фестивалі запрошуються солісти, ансамблі, хорові колективи та всі ті, хто бажає прославити Бога різдвяними піснеспівами. Усі учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами та сувенірами. Місце проведення фестивалю: туристичний комплекс «Буковель», с. Поляниця, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області. Збір учасників та початок фестивалю 7 січня 2014 року о 13.00 год. біля центральної рецепції.

.

Заявки на участь у фестивалі надсилайте за адресою: artbukovel@gmail.com

.

З календарем культурно-мистецьких та спортивно-туристських заходів в Івано-Франківській області на 2014 р. можна ознайомитись тут


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.112sec