Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На "Буковелі" зірки змагатимуться із шанувальниками

18:14
8 січня 2014 року на гостей гірськолижного курорту «Буковель» чекають Bukovel Winter Celebrity Games 2014. Змагання такого класу організовують для зірок та знаменитостей, які в період Різдвяних свят відпочиватимуть в Українських Карпатах. Захід проводить компанія Sport Production.
.

Bukovel Winter Сelebrity Games 2014 – це найкраща можливість шанувальників позмагатися з зірками української естради на одній трасі. Захід з гірських лиж пройде в дисципліні слалом-гігант (Giant Slalom).

.

Положення про Bukovel Winter Сelebrity Games 2014

В змаганнях приймуть участь зірки української естради. Тому це прекрасна можливість помірятись силами із знаменитостями українського шоу-бізнесу. Для цього буде створено дві команди: Celebrities та Fan Club.

.

В команді Celebrities будуть близько 10 осіб, серед яких:

  • Віктор Павлик – заслужений артист України, народний «шикидим», співак.
  • Ольга Сумська – улюблениця мільйонів, українська актриса і телеведуча, знаменита «Роксолана», народна артистка України.
  • Віталій Козловский – перший романтик України, співак.
  • Влада Литовченко – втілення національної краси та успіху, володарка титулу «Міс Україна», успішна бізнес-леді і громадський діяч.
  • Володимир Горянський – один з найзнаменитіших українських акторів, народний артист України, на рахунку якого більше 70-ти кінофільмів і десятки театральних ролей.
  • Валерія Черненко – популярна телеведуча телеканалу ICTV, «козирна блондинка» українського шоу-бізнесу.

.

Команда Fan Club – це фанати, які виявлять бажання спуститись зі схилу разом із власними кумирами. Це також прихильники позмагатися на швидкість та уміння катання на гірських лижах чи сноуборді з видатними людьми українського шоу-бізнесу.

.

Кожен може стати учасником цього веселого та унікального заходу. Для участі у змаганнях такого рівня потрібно зареєструватися та сплатити стартовий внесок у розмірі 300 гривень. Переможці отримають медалі, грамоти та цінні призи і нагороди.

.


http://sportpro.org.ua


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.114sec