Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:47

Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко, Event-агентство «Art-Bukovel», Національний реєстр рекордів України, Книга рекордів України, Міжнародна книга рекордів Гіннеса та Міжнародна рада організацій фольклорних фестивалів і традиційних мистецтв CIOFF представляють мега-проект - найдовший у світі фестиваль тривалістю в 365 днів «ЧОТИРИ ПОРИ РОКУ: ЗИМА, ВЕСНА, ЛІТО, ОСІНЬ - СВЯТО КОЖНОГО ДНЯ».

.

Протягом року кожного дня в ТК «Буковель» відбуватимуться феєричні фестивалі всеукраїнського та міжнародного масштабів, які популяризуватимуть календарно-обрядові свята українців, розкриватимуть їх бачення та розуміння світу, розповідатиме про звичаї та обряди краю.

.

Програма фестивалю передбачає й відзначення міжнародних свят та пам’ятних дат, які сприяють взаєморозумінню та розвитку культурних зв’язків.

.

Метою фестивалю є позиціювання ТК «Буковель» не тільки як зимового, а й як всесезонного європейського СПА- курорту, де створено всі умови для яскравого та змістовного відпочинку.

.

Цього ж дня відбудеться III всеукраїнський фестиваль Дідів Морозів, який стане заспівом у проведенні найдовшого за тривалістю фестивалю - фестивалю «Чотири пори року».

.

Лейтмотивом III всеукраїнського фестивалю Дідів Морозів є створення атмосфери добра, дотепності, доброго настрою та популяризація здорового способу життя. За традицією, відбудеться масовий спуск Дідів Морозів зі схилів гори Буковель. Програма фестивалю передбачає й конкурси та змагання, хороводи та феєрверки, встановлення новорічної ялинки, прикрашеної за давньою українською традицією цукерками, горішками та всякими солодкими потішками.

.

Щоб свято справді було казковим і створювало відповідну атмосферу, організатори заходу нагадують бажаючим долучитися до дійства про головну умову фестивалю – наявність костюму Діда Мороза або Снігуроньки.

.

Тож організатори свята запрошують вас 14 грудня, о 10:00 годині в туристичний комплекс «Буковель» на урочисте відкриття найдовшого в світі фестивалю тривалістю в 365 днів « ЧОТИРИ ПОРИ РОКУ: ЗИМА, ВЕСНА, ЛІТО, ОСІНЬ - СВЯТО КОЖНОГО ДНЯ!».

.

Контакти організаторів:

Event-агентство "Art-Bukovel"

тел. +38 098 1000 200

E-mail: artbukovel@gmail.com


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.106sec