Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На Прикарпатті пройде ралі "Трембіта"

13:55

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося перше засідання оргкомітету ралі «Трембіта». Ця гонка стане останнім, шостим, етапом цьогорічного чемпіонату України з ралі та відбудеться 18-19 жовтня.

.

Засідання оргкомітету відбувалося під головуванням заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Романа Іваницького. Участь взяли представники обласних управлінь МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, структурних підрозділів ОДА тощо. Приїхали до Івано-Франківська члени Комітету ралі Автомобільної федерації України. «Репортер» дізнався першу інформацію про гонку.

.

Як розповів спеціаліст комітету ралі по роботі з офіційними особами та директор цьогорічних ралі «Галіція» й «Александров Ралі» Михайло Лойленко, сьогодні обговорювалася спортивна складова гонки. Так, уже відома географія гонки та її приблизна протяжність.

.

«Одразу після закінчення «Александров Ралі» ми поїхали та оглянули майбутні спецділянки ралі «Трембіта», — розповідає Лойленко. — Вже зараз можна сказати, що гонка відбудеться в заявленому форматі чемпіонату України, тобто 110-120 км бойових «допів». Ми знайшли три «допи», які мають загальну протяжність близько 57 км. Екіпажі долатимуть дистанцію у два кола за один день».

.

За словами Лойленка, у такому форматі українські гонки проводять вже другий рік. У перший день відбувається ознайомлення з трасою, урочисте відкриття, а наступного дня власне спортивна складова ралі.

.

«Спецділянки, які ми обрали, є дуже цікавими, — продовжує Михайло Лойленко. — Вони відрізняються від буковинських трас, і водночас трохи їх повторюють. Якщо ми плануємо провести етап чемпіонату Європи, то ці траси лягають в одну зв’язку. До того ж знаходяться приблизно поруч».

.

Уже відомі райони, якими проляжуть спецділянки ралі. Більша частина ралі пройде в Косівському районі, також задіяні Коломийський, Снятинський та Верховинський райони. Зокрема, один «доп» знаходиться повністю в Снятинському районі, ще один — повністю в Верховинському.

.

«В Івано-Франківській області давно не відбувалося ралі такого масштабу, — каже Михайло Лойленко. — Ми хочемо повернути його сюди, і зробити, щоб це було красиво й добре».

.

Організатори ралі задоволені засіданням оргкомітету, вже відомо, чим вони займатимуться найближчим часом. Наступний оргкомітет запланований на 6 вересня. Тоді визначать об’єми підготовчих робіт, розподілять зони відповідальності, затвердять розташування інфраструктури. Також перед цим засіданням організатори спільно з керівництвом області проїдуть всю дистанцію гонки.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.11sec