Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

15:35

У Коломиї завершуються приготування до престольного празника Преображення Господнього, який водночас є Храмовим святом, та ІV обласного фестивалю «Медовий Спас». Саме 19 серпня коломияни традиційно будемо відзначати і День міста.

.

Протягом дня на гостей святкувань чекає чимало цікавих подій. На центральних вулицях Коломиї працюватиме виставка-продаж мистецько-сувенірної продукції, у парку ім. К. Трильовського всі бажаючі зможуть придбати продукти бджільництва.

.

Зранку у всіх храмах міста відбудуться святкові богослужіння. Основне дійство проходитиме в парку ім. К. Трильовського. На сцені під відкритим небом відбудеться урочисте відкриття ІV обласного фестивалю «Медовий Спас», а далі концерт за участю колективів міста і району, а також творчих колективів з Канади, Польщі, Італії та різних міст України.

.

Ввечері коломияни та гості свята зможуть побачити феєричне дійство на головній площі міста відбудеться гала-концерт VІ Міжнародного фестивалю дитячого естрадного мистецтва «Зорепад».

.

«Ми намагалися скласти концертну програму, таким чином, щоб кожен мав собі розвагу до душі. Запрошуємо усіх відсвяткувати наше Храмове свято разом з нами, а ми приклали усіх зусиль, аби кожен гість відчув колорит нашого писанкового краю та доторкнувся до унікального культурного надбання Прикарпаття», - гостинно запрошує на свято міський голова Коломиї Ігор Слюзар.

Джерело


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec