Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

22:41
1 вересня 2013 року в Івано-Франківську на майдані Шептицького відбуватиметься традиційне «Свято хліба» - виставка-ярмарок хлібобулочних та кондитерських виробів, яке супроводжуватиметься театралізованим дійством, концертом та цікавими майстер-класами.
.
Цьогоріч свою продукцію та ексклюзивні вироби, виготовлені спеціально до свята, представлятимуть понад 20-ть пекарів та кондитерів з Івано-Франківська та районів області, а також зі Львова й Тернополя. Кожен учасник матиме свій дегустаційний стіл та святково оформлений стенд з хлібними та кондитерськими виробами.
.
Окрім того, вже не перший рік організатори конкурсу обиратимуть «Кращий коровай» та «Кращий торт», відповідно вшановуючи найкращого пекаря та кондитера серед учасників свята.
.
Новинкою цьогорічного «Свята хліба» стане відтворення старовинного процесу виготовлення хліба – від помолу борошна та замісу тіста до випікання хліба.
.
Одночасно з «Святом хліба» на вулиці Низовій та у Бастіоні проходитиме традиційна виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва «Прикарпатський вернісаж».
.
Запрошуємо взяти участь у святі!

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec