Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

18:34

Сьогодні, 16 липня в “Світлиці Муляровій” відбулась прес-конференція четвертого регіонального відкритого фестивалю “Смачний Спас”. Він пройде 25 серпня у міському парку Тлумача - на честь 800–річчя міста.

.

В конференції взяли участь міський голова Тлумача Володимир Кожуньовський, голова асоціації “Чиста Флора” Михайло Стовп’юк, начальник закладів управління культури, національностей та релігій ОДА Ганна Халак, начальник відділу культури Тлумацької РДА Галина Петрунко, керівник “Світлиці Мулярової” Віталій Качкан, сім’я медоварів Леонід та Людмила Коломієць та інші.

.

“Тлумач має свої традиції та свою культуру, - сказав Володимир Кожуньовський. – Ми вирішили відзначити ювілей містечка у 3 етапи: І етап уже відбувся 26 травня, ІІ етап – 25 серпня “Смачний Спас”, ІІІ етап – 22 вересня обласний фестиваль “Покутські джерела".

.

"Цей фестиваль спрямований на те, щоб презентувати місцеву культуру та пропагувати міський зелений туризм Тлумаччини. На ньому вперше буде зібрана продукція виробників з Карпатського регіону”, - сказав Михайло Стовп’юк.

.

“Наше місто Тлумач - це перлина Покутського краю. Цим фестивалем ми хочемо показати колорит нашого краю, як туристам, так і жителям”, – зазначив модератор прес-конференції Тарас Лялик.

.

До речі, найбільш ймовірними претендентами на право проведення фестивалю у 2014 році є Рожнятівський та Долинський райони.
e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.006sec