Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

13:17
Національна скаутська організація України Пласт запрошує всіх бажаючих взяти участь у XIV Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками героїв». Організатори запевняють, що похід буде цікавий тим, хто хоче перевірити свої сили та витривалість.

На сьогодні до участі зголосились 39 команд з різних міст України, зокрема, з Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Києва, Луцька, Кіровограда, Білгород-Дністровська. Учасники зберуться у селищі Стара Гута 26 квітня, звідки і стартуватимуть. Однак сам старт відбудеться 27 квітня.

Фінішують команди через 4 дні у селі Татарів, пройшовши півтори сотні кілометрів. Організатори обіцяють, що похід хоч і буде нелегким, проте захоплюючим. Він проходитиме через Яблуницький перевал, г.Говерла, озеро Несамовите, г.Кострич. Маршрут поділено на три ступені складності:

похід ІІІ ступеня складності – 75 км
І категорія складності – 135 км
ІІ категорія складності – 165 км

До речі, на найскладніший маршрут зареєструвались аж три суто дівочі команди. Також для другої категорії складності передбачені різні цікавинки. Учасники проходитимуть через контрольні пункти, де демонструватимуть свої знання з туристської техніки: основ альпінізму, першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості, розпалювання багаття тощо. Завдяки залученню професійної суддівської колегії, затвердженої Федерацією спортивного туризму, кращі команди змагатимуться також за здобуття вищих спортивних розрядів з пішого туризму до звання кандидат в майстри спорту включно.
Учасники змагань у поході самі забезпечують собі харчування. У команді повинно бути як мінімум 6 осіб. Організаційний внесок від команди становить 200 грн.

Переможці змагань отримають корисні призи, підготовані такими спонсорами як компанія «Gorgany.com», магазин туристичного спорядження «Робінзон», магазин «Штурм-Львів», магазин лижного та туристичного спорядження «Спорт Континент», магазин спортивного спорядження «Команчеро», BM Easy hike, Видавництво Старого Лева.

Долучитись до змагань можна і досі. Для цього необхідно попередньо зареєструватись на сайті Стежками героїв. Приєднатись до змагань можна і безпосередньо на старті.

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec