Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

11:33

Відповідно до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 20 березня 2013 №172 управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму облдержадміністрації взяло участь у ХІХ Міжнародній туристичній виставці UIIT-2013 «Україна, подорожі та туризм», що відбулася з 27 по 29 березня цього року на території Міжнародного виставкового центру у м. Київ.

.

Участь у відкритті виставки взяли: президент Асоціації ділового туризму України Вадим Грабарчук, президент Федерації спортивного туризму України Валерій Цибух, представники Київської облдержадміністрації.

.

Ця спеціалізована виставка дає можливість впровадження національного туристичного продукту на Міжнародному ринку туристичних послуг. Участь у ній дозволяє нашим туристичним підприємствам знайти нових партнерів, завдяки спілкуванню зі спеціалістами провідних туристичних фірм, обміну досвідом підвищити рівень професіоналізму. Цією нагодою скористалися і деякі туроператори та готелі Івано-Франківщини, - повідомили в управлінні зовнішніх економічних зв'язків і туризму Івано-Франківської ОДА.

БРІЗ


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.008sec