Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів

14:12
14 березня у м. Львові «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» у співпраці з Львівською облдержадміністрацією провели Міжнародну конференцію «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів».

В роботі Міжнародної конференції взяли участь представники Львівської обласної контрольно-рятувальної служби ТСС України, Федерації спортивного туризму України, туристичних фірм, громадських туристичних організацій Львова та області, Гірського добровільного загону рятування Група Бещадська, Польського Товариства Туристично-Краєзнавчого відділу ім. М. Орловича в м. Перемишлі, фахівці туристичного супроводу Львівщини (гірські провідники) та Підкарпатського воєводства, Чернівецької області, м. Києва, АР Крим, Республіки Білорусь, наукові працівники профільних вищих навчальних закладі Львова.

.

З Івано-Франківської області у конференції взяли участь начальник відділу туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Наталія Гасюк, начальник гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спецпризначення ТУ МНС Івано-Франківської області Олег Ковтун, представники Регіонального туристично-інформаційного центру та регіональної фундації «Карпатські стежки»..

.

Під час конференції обговорені питання розвитку активного туризму в гірських регіонах, забезпечення безпеки туристів та функціонування і життєдіяльності рятувальних загонів Карпатського єврорегіону. Однією з головних умов розвитку активних видів туризму та залучення туристів є наявність екологічно чистого середовища, атракційність пропонованих екскурсій, гарантування безпеки під час подорожі та відпочинку.

.

На сьогоднішній день головною ціллю для учасників транскордонного проекту є започаткування тісної співпраці між людьми та організаціями, які працюють в сфері рятівництва, надання туристичного супроводу у гірській місцевості та розвитку туризму по обидва боки кордонів ЄС; створення міцної платформи для співпраці, діалогу і обміну досвідом, як на даному етапі, так і на далеку перспективу.

.

Довідково.

Конференцію проведено в рамках проекту: «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів», що фінансується Програмою Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Більше про проект на сайті «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь» www.rovin.com.ua.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.115sec