Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

18:50
На засіданні Івано-Франківського міськвиконкому розглянуто проект рішення міської ради «Програми розвитку туристичної галузі міста Івано-Франківська на 2012-2015 рр.» та затверджені пріоритетні напрямки діяльності на 2013 рік.

За словами начальника відділу туризму Володимира Устинського, туристична галузь покликана не тільки поповнити бюджет міста, а й представити Івано-Франківськ широкому загалу, показати його туристичну, інвестиційну привабливість, велику історичну та культурну спадщину, неповторний етнографічний колорит. У місті зареєстровано більше 90 ліцензованих суб’єктів господарської діяльності в галузі туризму, серед них 16 туроператорів та 75 туристичні агенції. Надано туристичні послуги понад 30 тисячам туристів та 32 тисячам екскурсантів.

Пріоритетними напрямками роботи відділу туризму на 2013 рік визначені розвиток фестивального туризму («Прикарпатський вернісаж», «Свято Хліба», «Кулінарна спадщина», «Свята Ковалів»), розширення мережі міської навігації, тобто інформаційних стендів та вказівників, популяризацію та розвиток велотуризму (зокрема заплановано розробити прогулянковий маршрут та впорядкувати велоінфраструктуру у парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка і на міському озері), промоцію туристичного потенціалу міста, формування іміджу Європейського міста, участь у національних і міжнародних конкурсах, проектах та інші.

ОДТК


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec