Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Туристів у "Буковель" доставляють акційними чартерами за 10 грн

22:42

Туристичний комплекс "Буковель" організував акційний щоденний чартер, яким майже задарма можна долетіти із Києва до Івано-Франківська. Квиток на літак коштує 10 грн. Спеціальну акцію вигадали у "Буковелі" для своїх відпочивальників - тих, хто житиме і кататиметься на курорті. Виліт до Івано-Франківська о 10:00, назад до Києва – о 17:00.

Акційні повітряні рейси виконуватимуть, поки триватиме лижний сезон – щодня до 25-го березня. "Ми почали для початку програму, яка буде возити людей із Києва до Івано-Франківська. Відповідальність за цю програму нестиме туристичний комплекс "Буковель". Викупивши чартерні рейси, ми будемо гарантовано літати для людей максимально ритмічно, вчасно", - розповів директор туристичного комплексу "Буковель" Олександр Шевченко.

Туристи літатимуть на 49-місних "Ембраєрах". Івано-Франківський аеропорт, за словами тутешніх працівників, ці повітряні судна приймає та обслуговує без проблем. "В них на сьогоднішній день термін по календарному строку експлуатації не вийшов. Коли вони закуповувались, вони всі пройшли відповідні ремонти, відповідне технічне обслуговування. Це – сучасна і надійна техніка", - запевнив в.о.директора івано-франківського аеропорту Петро Осипенко. Наступного лижного сезону рейсів буде більше, обіцяє керівництво "Буковелю". Акційні чартери планують пустити ще й на Схід України та до Москви і Мінська.

ТСН


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.119sec