Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

На "Буковелі" відбудеться фінал Кубка світу з фрістайлу. Програма

11:08
18-23 лютого на території туристичного комплексу «Буковель» проходитиме фінальна частина Кубка світу FIS з фрістайлу за участю кращих атлетів світу у дисципліні «акробатика», чемпіонів світу та зимових Олімпійських ігор.

Збірну команду України представлятимуть 12 спортсменів, серед яких - троє іванофранківців, вихованців заслуженого тренера України Олександра Пічугіна. Це майстер спорту України міжнародного класу, учасниця XX-XXI зимових Олімпійських ігор у Турині (Італія) та Ванкувері (Канада) Надія Діденко, кандидат у майстри спорту України, призерка етапів Кубка Європи Надія Мохнацька і майстер спорту України, переможець етапів Кубка Європи Сергій Лисянський (до 5 лютого наші земляки-легкоатлетики перебувають на змаганнях у США, на етапі Кубка світу з фрістайлу).

У програмі фінальної частини Кубка світу:

18-19 лютого-приїзд офіційних осіб FIS, команд учасниць;

20-22 лютого- офіційні тренування;

23 лютого – кваліфікаційні та фінальні змагання; о 19.00 - урочиста церемонія нагородження переможців та призерів змагань, переможців загального заліку Кубка світу FIS з фрістайлу за результатами сезону. Заплановані прямі трансляції фінальної частини змагань за Кубок світу на Першому Національному телеканалі та на каналі «Євроспорт-2».

За попередніми даними, учасниками фіналу Кубка світу FIS з фрістайлу будуть імениті спортсмени з 14 країн світу, зокрема, Австралії, Білорусі, Великобританії, Канади, Китаю, Казахстану, США, Росії, Швейцарії, Японії (заявки на участь Федерація лижного спорту України примає до 15 лютого).

http://paralleli.if.ua/


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.118sec