Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:22
Зимова столиця України ТК «Буковель» запрошує на Другий всеукраїнський фестиваль снігових скульптур «Країна «Буковель». До участі в конкурсі запрошуються професійні команди (архітектори, дизайнери, художники, скульптори), чисельністю не більше 3-х осіб.

Під час визначення переможців конкурсу снігових скульптур судді враховуватимуть перше враження від композиції, технічні навички, складність та дизайн, а також творчий підхід скульптора до втілення ідеї і мистецьку цінність.

Майстри створюватимуть скульптури за попередньо погодженим ескізом.

Окрім конкурсної частини, на фестивальній площі відбуватимуться концертно-розважальні програми, головними декораціями до яких стануть скульптури зі снігу.


Фінал фестивалю відбудеться 3 лютого о 19.00 год на центральному буковельському озері. На глядачів чекає велике світлове шоу, снігова дискотека а нагородження переможців.

Фестиваль проводиться за підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Шевченка.

Заявки на участь у фестивалі від учасників та партнерів просимо подати

до 28 січня 2013 року за електронною адресою: artbukovel@gmail.com

Деталі за телефоном: 067-342-87-69, 099-058-58-25


ДОВІДКА

До участі у Першому фестивалі, яки йвідбувся у 2012 році, долучилися як молоді, так і досвідчені архітектори, дизайнери, скульптори та студенти, які прибули зі Львова, Києва, Чернівець, Кам’янець- Подільського та Івано-Франківська.

«Країну «Буковель» назвали кращою подією 2012 року в Україні !

Сайт «Visit Ukrain», що презентує Україну за кордоном, оприлюднив список «100 кращих подій в Україні-2012». Приємно, що в «100 best events of Ukraine – 2012» увійшов і Перший всеукраїнський фестиваль снігових скульптур «Країна «Буковель» .e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec