Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:58
На Косівщині 19 грудня, день Святого Микола Чудотворця, відзначають завжди по-особливому, адже саме тут знаходиться його Маєток. Дітлахів в оселі Миколая чекають з нетерпінням. До свята для них підготували подарунки, цікаву розважальну програму, безліч різноманітних конкурсів та веселих розваг.


У Маєтку Святого Миколая дітлахів цього дня було особливо багато. Для кожного у нього є подарунок. Комусь смачні цукерки, а комусь і різочка. Хоча прутики можна спалити в Миколаївській ватрі і пообіцяти виправитись, тоді і Чудотворець змінить своє рішення та вручить дарунок. З кожним роком не лише збільшується кількість відвідувачів, а й надходить все більше листів від дітей з різних країн світу. Найбільше звертається до Миколая звичайно ж українська малеча, просять вони практичні речі, одяг, комп’ютерну техніку, іграшки тасолодощі.

Отримавши дарунки діти вирушали у казкову подорож. Цьогоріч у Маєтку функціонує 12 станцій. Кожна по-своєму особлива. Найбільше дітлахам припала до вподоби нова зупинка – хатинка Ведмедя і Маші персонажів відомого дитячого мультфільма. З ними можна було не лише сфотографуватись, а й попити теплого чаю та поласувати пампухами, а 12 місяців за гарно розказаний віршик дарували слолодощі.

На офіційне відкриття другого всеукраїнського фестивалю новорічно-різдвяної іграшки завітали перші особи області, представники духовенства та численна дітвора. Разом з пластунами, які принесли вифлеємський вогонь, всі дружно запалили Миколаївську ватру.
Недарма вже вдруге у Маєтку святого Миколая відбувся конкурс-фестиваль новорічно-різдвяної іграшки. Оцінювали роботи не лише на вигляд, а й враховували матеріал з якого зроблено прикраси, адже голвна мета організаторів конкурсу навчити дітей шанувати природу.
Прикрас та композицій було чимало. Ялинки виготовили з найрізноманітніших матеріалів: орігамі, ялинкові шишки, горішки, звичайний папір, фольга... Головне переконують учасники конкурсу це не боятися втілювати найпровокаційніші задуми в життя, адже не обов’язково рубати ялинку щоб влаштувати свято.
Жодна дитина не поїхала з Маєтку Святого Миколая без подарунка. Розовощокі, веселі дітлахи розходилися не охоче, адже на подвір’ї Миколая можна було покататись на конях, спуститись з гірки на санчатах, позмагатись у конкурсах та потанцювати.
До наступного року обіцяють придумати щось новеньке, а дітлахам Миколай радить бути чемними і слухняними, аби отримати гарний дарунок під подушку.

.

Оксана Островська, тижневик «Коломийські ВІСТИ»

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.114sec