Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

00:36

22 грудня на гірськолижному курорті "Буковель" відбудеться спортивне свято «Міжнародний день сноуборду». В програмі заходу, котрий проходитиме на трасі 2А, заплановані змагання серед сноубордистів з дисциплін слалом гігант та джибінг.

Боротися за першість у своїй категорії будуть діти, любителі, професійні спортсмени та інструктори.

Призовий фонд змагань, що організовує гірськолижна та сноуборд школа «Буковель», складає 4000 гривень, приз за перше місце – 1000 гривень.

22 грудня 2012 року, в суботу, на теренах українського гірськолижного курорту «Буковель» відбудеться Третій фестиваль барбекю "Буковельські смаколики". Мета фестивалю: готуй смачно та частуй щиро. Завдання – створити найсмачніший символ України.

Змагатися у професійній майстерності будуть команди кухарів із ресторанів ТК «Буковель» та команда, сформована з гостей курорту.

Щоб не обмежувати фантазію та творчість учасників кухарського свята, вперше організатори фестивалю дозволяють командам використовувати власні продукти, зелень та соуси

Переможці та учасники цього цікавого дійства будуть нагороджені дипломами та сертифікатами від організаторів фестивалю. Призи переможцям і призерам чемпіонату з барбекю надаються компаніями – співорганізаторами фестивалю - ТК «Буковель» , ТМ «Гріллі», ТМ «Хортиця».

Дійство розпочнеться о 12 годині на майданчику біля новорічної ялинки (витяг №2, кафе «Бугіль»).

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.111sec