Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

В Івано-Франківську на кошти Євросоюзу видадуть тримовний довідник по місту

00:27

Незабаром в Івано-Франківську видадуть тримовний довідник по місту. Про це розповів начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківського міськвиконкому Богдан Білик. Довідник буде видано трьома мовами: українською, англійською та польською мовами і в цьому його специфіка.

Зі слів пана Білика, видання такого довідника є одним з трьох проектів міжнародної технічної допомоги, які планується реалізовувати в місті Івано-Франківську на грантові кошти Євросоюзу.

Частину коштів надасть Єврокомісія, іншу частину (проект реалізовуватиметься на умовах співфінансування) планується виділити з бюджету міста, пише Бріз.

Під час засідання круглого столу з питань розвитку туристичної галузі міста чиновник звернувся до представників туристичних організацій обласного центру з проханням подавати свої пропозиції, які обов’язково будуть використані при створенні довідника.

Нагадаємо, у травні цього року було видано двомовне видання "Івано-Франківськ. Безальтернативний мистецький путівник", який можна придбати в Регіональному туристично-інформаційному центрі (вул. Галицька, 4а м. Івано-Франківськ, тел.(0342)50-24-74, e-mail:rtic.if.ua@gmail.com)


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.112sec