Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

Очистимо Карпати від пластикового сміття!

15:14
На Прикарпатті стартує новий еко-мистецький проект «Нові Карпати без пластикового спаму». Про його мету та засоби розповідали на сьогоднішній прес-конференції організатори — керівник проекту Віля Чупак, Голова ГО «Молодіжна мистецька Формація «Форумс» Микола Джичка та менеджер рок-вар’єте «Кораллі» Мишко Адамчак.

Основна мета проекту — символічно-відчайдушний спосіб звернути увагу на вивіз пластику з регіону, оскільки сховищ та підприємств його утилізації у нас немає. Також організатори мають на меті здійснити мистецьку провокацію для організації налагодженої системи вивозу сміття, окрім традиційної природної — річками вниз по течії.

Тож уже зараз організовано «гарячу лінію» для збору даних щодо стихійних смітників. Проводиться фотоконкурс «Вполюй пластик». Фотокартки, прислані на нього, мають відображати драму засмічення Карпат. Роботи приймаються до 20 серпня. Кращі з них увійдуть до фотовиставки, яка у вересні-жовтні подорожуватиме чотирма обласними центрами – Чернівців, Ужгород, Львів та Івано-Франківськ.

У найпопулярніших туристичних місцях планують встановити таблички з графіті у стилі первісних людей — поруч з картинкою жартівливого змісту, наприклад, оленя з пляшкою на рогах, буде цілком серйозний напис — «Сміття у Карпатах на твоїй совісті», чи щось подібне.

А 28 серпня у вагоні поїзда «Рахів — Івано-Франківськ» відбудеться музично-мистецька акція «Карпатський протяг». На станціях виступатимуть такі гурти як «Ot Vinta», «Пан Пупец'», «Кораллі» та Пропала Грамота». «Ми підібрали гурти, які за стилем виконання, енергетикою найбільш пасують до Карпат», — зазначив Мишко Адамчак.
За інформацією тижневика Репортер

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
Logz writed:
Generation time: 0.109sec