Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:58
8-11 листопада на запрошення голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка в області вперше з ознайомлювальним туром перебуватимуть представники туристичних фірм та журналісти Люблінського воєводства (Польща). Гостям буде презентовано туристичний потенціал Прикарпаття. Делегація матиме нагоду побувати у Галицькому, Рогатинському, Верховинському районах, м. Яремче та на ГК «Буковель».


8 листопада в рамках ознайомлювального туру Івано-Франківською областю відбудеться «круглий стіл» на тему «Перспективи розвитку українсько-польського співробітництва в сфері туризму».
Мета зустрічі, як зазначають в управлінні зовнішніх економічних зв’язків та туризму облдержадміністрації, - презентація рекреаційних, туристичних, курортно-кліматичних, історико-культурних можливостей Івано-Франківської області та налагодження міжрегіональної співпраці з представниками туристичного бізнесу Люблінського воєводства. Час та місце зустрічі буде повідомлено після попередньої реєстрації в управлінні зовнішніх економічних зв’язків і туризму за тел.: (0342)552223. Контактна особа: Мар’яна Ковальчук

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec