Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

12:29

У вівторок гостинно відкриє свої двері Івано-Франківська обласна філармонія. У стінах «старого театру» знову вируватиме життя, адже тут розпочинається новий концертний сезон. Шанувальникам класичної музики дирекція філармонії приготувала чимало приємних сюрпризів – кожні два-три дні тут буде справжнє свято мистецтва, на будь-який смак. Детальніше про життя філармонії в новий концертний сезон та про підготовку до нього розповідає директор філармонії Андрій САВКА.

– Щоразу відвідувачі концертів у філармонії мають можливість насолоджуватися мистецтвом як уже відомих виконавців, так і молодих артистів. Чим особливий буде цьогорічний концертний сезон? Чим ви готові здивувати івано-франківського глядача?

– Це фактично перший повноцінний сезон, який буде втілювати в життя нова команда. У нас були певні напрацювання ще із минулого року. А вже глядачам та слухачам потрібно робити свої висновки, говорити, наскільки це було вдало та цікаво. До речі, з цією метою ми навіть проводимо опитування людей, щоби дізнатися вподобання відвідувачів філармонії. Уже фактично сформована вся програма тих вечірніх концертів, котрі будуть проходити у філармонії.

25 вересня ми відкриваємо сезон концертом «У світі прем’єр». У перший вечір будуть представлені усі наші колективи, солісти філармонії. Таким чином ми продемонструємо, що таке філармонія, на якому етапі ми знаходимося і куди далі прямуємо. В основному це будуть прем’єрні твори і в першу чергу нові обличчя і нові імена. Ми працюємо в тому руслі, щоби розширити жанровість колективів. Є, звичайно, декілька колективів, котрі не будуть представлені у перший вечір. Для прикладу можу назвати симфонічний оркестр, котрий відкриватиме свій сезон сольним концертом уже 4 жовтня.

Зараз триває процес формування ансамблю «Бревіс», тому він також ще не братиме участі у відкритті сезону. У цьому сезоні будуть представлені як молоді виконавці з нашої філармонії, так і з інших міст. Тут можна буде побачити артистів зі Львова, Полтави, Києва, Одеси. Передбачаємо приїзд багатьох виконавців із різних країн світу на мегапроект «Брати Блюзу». Також ми домовилися з закордонними виконавцями. Так, до нас приїде Олег Полянський, всесвітньовідома джазова співачка Анна-Марія Йопик, Емануель Флорес, Анджей Кулька. Цікавим також буде приїзд Олексія Набіуліна, який вже полюбився нашим глядачам. У листопаді плануються концерти за участю Мирослава Скорика. Думаю, що нам вдасться організувати ще й творчий вечір маестро Мирослава Скорика. Піврічний цикл ми плануємо завершити новорічним сюрпризом від симфонічного оркестру.

Фіртка


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.106sec