Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

16:01
28-29 липня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в село Крилос (Давній Галич). Як стверджують організатори, ця проща вперше матиме статус всеукраїнської.
Найважливіше те, що її та Архієрейську Божественну Літургію, яка відбудеться в центральному храмі, очолить Блаженніший Святослав Отець і Глава УГКЦ.
З нагоди прощі до Галицької чудотворної ікони Богородиці прибуде до півтори тисячі дітей шести-семи річного віку з усієї України. Вони матимуть змогу отримати Перше чи Урочисте причастя. Також подружні пари, які бажають отримати благословення.
Під час паломництва всі прочани візьмуть участь у Чині відновлення хресних обітів, поклоняться Галицькій Чудотворній іконі Матері Божої, відвідають Музей історії Давнього Галича.
«Оскільки 28 липня це день Рівноапостольного Святого Володимира Великого, – розповідає протосинкел о.д-р. Олег Каськів. – Тому проща розпочнеться Божественною Літургією в Катедральному соборі Івано-Франківська о 8-й ранку. Її очолить Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир (Війтишин). Після його благословення від храму розпочнеться проща шлях якої пролягатиме до Крилоса. Бажаючі також зможуть долучитися до прощі з міста Калуша від церкви Святого Архистратига Михаїла. В Крилосі пройде Хресна Дорога, відбудеться Вечірня, молитви за оздоровлення. Також цьогоріч ми організували таку програму щоб кожному було цікаво. З півночі до третьої години ночі мистецьку програму представлять різні колективи нашої області і не тільки. Кульмінацією Всеукраїнської Патріаршої прощі стане, власне, приїзд Блаженнішого Святослава».

e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.007sec