Установите Flash player для полного просмотра сайта!

Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей з особливими потребами

Музейне Коло Прикарпаття

14:33
У липні на Рожнятівщині відбудеться IV відкритий обласний фольклорний фестиваль бойків «Бойко-фест». Основою фестивалю стануть виступи творчих колективів «Скриня наших предків», концерт за участю переможців обласних та Всеукраїнських фестивалів «Твої юні таланти, Бойківщино», виступи відомих артистів. Будуть також спортивні бойківські розваги, українська дискотека просто неба, святковий феєрверк.

13 липня буде відвідування краєзнавчого музею у с. Цінева, науково-практична конференція «Бойківщина – історична та духовна скарбниця українського народу» у Рожнятові і урочисте запалення бойківської ватри «Хай бойківська ватра палає» в с. Луги.

А в неділю, 15 липня, у Рожнятові фестиваль розпочнеться парадом-ходою учасників та покладанням квітів до пам’ятних місць. На гостей фестивалю чекають: автентична пісня унікального українського субетносу – західних бойків, приємні хвилини насолоди етнічною музикою та танцем, широке представлення ексклюзивних виробів декоративно-прикладного, народно-ужиткового мистецтва і ремесел місцевих умільців. Буде також виставка промислових товарів і сільськогосподарської продукції. Діятимуть павільйони кухарського мистецтва «Бойківська кухня».

Програма:

13 липня /п'ятниця/

12.00-13.00 Відвідування краєзнавчого музею /с.Цінева/
14.00-17.00 Науково -практична конференція :"Бойківщина-історична та духовна скарбниця українського народу" /смт.Рожнятів/
18.00-20.00 Урочисте запалення бойківської ватри "Хай бойківська ватра палає" /с.Луги/

15 липня /неділя/

11.00 Відкриття виставок промислових товарів, сільськогосподарської продукції, творів образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва Бойківщини.Представлення павільйонів кухарського мистецтва "Бойківська кухня" /стадіон "Колос",Рожнятів/

12.00 Святковий парад-хода учасників фестивалю. Покладання квітів.

14.00 Урочисте відкриття фестивалю /стадіон "Колос" Рожнятів/

14.00-18.00 Спортивні бойківські розваги.

15.00 "Скриня наших предків" -виступи творчих колективів району,Івано-Франківської області,України.

16.00 Парад бойківської ноші.

18.00 -19.00 "Твої юні таланти,Бойківщино"-концерт за участю переможців обласних та Всеукраїнських фестивалів.

19.00- 21.00 Святковий концерт за участю Народного артиста України -Богдана Сташківа, Заслужених артистів України-Миколи Савчука,Василя Волощука,Марти Шпак,солістки Національного Академічного ансамблю пісні і танцю "Гуцулія"-Наталії Шевченко.

21.00- 22.00 Українська дискотека просто неба.

22.00 Святковий феєрверк.
http://paralleli.if.ua
Повний календар фестивалів та інших культурно-мистецьких заходів на 2012 рік можна переглянути тут.


e-mail: rtic.if.ua@gmail.com

www.tourism-carpathian.com.ua
www.tourism.if.ua
RayCMS 0.1
Errors:
parse_skin_emptytitle -> Empty skin point: title
Logz writed:
Generation time: 0.009sec